Zlokalizowany na przedmieściach Rzeszowa Teatr Rewiowy Hotelu Imperium od 10 lat przyciąga widzów niezwykle widowiskowymi występami rewii tanecznej. Zrodzona na Podkarpaciu idea przeniesienia do Polski wielkich spektakli z desek największych paryskich kabaretów, jakich jak: Moulin Rouge, Lido czy Folies Bergère stale ewoluuje, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Wystawiliśmy do tej pory ponad 900 spektakli w 30 różnych blokach tematycznych, a liczba unikalnych układów choreograficznych przekroczyła magiczną setkę. Nie bez powodu Imperium stało się synonimem słowa rewia, a my wciąż dokładamy wszelkich starań, by trafić z naszymi występami do jak największej grupy odbiorców i wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie. Starania te zostały docenione – we wnętrzach obiektu, z udziałem rewii nakręconych zostało już wiele produkcji – seriali, teledysków i koncertów. Występy rewii mogą być również wyjątkową atrakcją na bankiecie czy imprezie integracyjnej. Zawsze pozostawiają one w widzach długotrwałe wspomnienia, a wszyscy, którzy choć raz zobaczyli to widowisko, bardzo chętnie do nas wracają.

Sala OKRĄGŁA w hotelu Imperium idealnie nadaje się do organizacji imprezy z występami artystycznymi z uwagi na swój unikalny kształt, zapewniający wszystkim widzom doskonałą widoczność, przestronny parkiet służący do tańca zarówno artystom, jak i uczestnikom imprezy oraz pełen przepychu pałacowy wystrój przydający całości elegancji i luksusu.

 

 

+48 511 553 555

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Polityka prywatności OK