Rewie & Show Balety

REWIE & Show Balety w Hotelu Imperium już niebawеm! Dla naszych gości przygotowaliśmy spektakle rewiowe, pokazy taneczne oraz wieczory rozrywki o różnej tematyce. Jesteśmy pеwni, że będzie to dla Państwa niеzаpomniany wiеczór!

99% naszych gości wracają

Satysfakcja i uśmiech Państwa są dla nas najważniejsze. Hotel Imperium jest zaprojektowany z dużą starannością i troską o komfort Naszym Gościom. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Wam, Nasi Drodzy, miły wypoczynek i ciepłą atmosferę.

Luksus i elegancja

Imperium to trzygwiazdkowy, elegancki i ekskluzywny hotel o stylowej architekturze i wnętrzu. Hotel Imperium został położony w samym sercu Podkarpacia, wśród pięknej przyrody i w kameralnej atmosferze sprzyjającej relaksowi.

Zrelaksuj się u NAS

  •  Gwarantujemy wypoczynek w prawdziwym luksusie
  •  To kameralny hotel który jest idealnym miejscem jak dla podróżujących z rodziną, tak i w celach biznesowych
  •  W Hotelu Imperium stanowią harmonijne połączenie bogactwa i komfortu
  •  33 pięknych pokojów i 4 luksusowych apartamentów w niepowtarzalnej kolorystyce i z nowoczesnym wyposażeniem, wspólnie tworzącymi niezapomnianą, elegancką atmosferę
  •  MAGIC REVUE SHOW! Nie przegap widowiska! Wyjątkowe wieczory z Rewią tylko w Hotel Imperium

Jesteśmy dla Was

 

Nasi oście docierają do nas kierując się naszymi notowaniami i opiniami, ale powracają do nas kierując się już tylko doświadczeniem wyniesionym z naszej obsługi

RECEPCJA

+48 511 553 555

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA DOJAZDU

Rezerwacja
1000 znaków pozostało